Про нас

Назва фонду не тільки окреслює географічний початок історії – будинок для людей похилого віку в селі Перемога Баришівського району Київської області, а й вказує на його зміст.
«Наша Перемога» для засновників фонду та тих, хто його підтримує, – це перемога над конформізмом, байдужістю, перепонами та труднощами.

Наше життя стало іншим з листопада 2013 роки після першого візиту до будинку, де тимчасово, а частіше постійно, проживають 50 літніх людей та людей з особливими потребами.

Ми дуже хотіли зробити життя цих людей більш якісним, щасливішим, бо багато з них вже не сподіваються бути цікавими, корисними, вартими співчуття та доброти. Ось чому більшість доживає свій вік, потихеньку “засинають”, більше нічого не чекають.

Отже, ми почали з головного – з уваги і турботи про наших нових друзів: ми приїжджали, спілкувалися, придумували спільне дозвілля, розваги, привозили невеликі подарунки.

Згодом наша команда вирішила рухатися в трьох напрямках:

1. Допомагаємо людям похилого віку з Перемоги жити гідно в золоту пору свого життя, а не доживати свій вік. Давно впроваджено і працює «#Recycled_rugs», започатковано проект – #Переможні_руханки.

2. Надаємо підтримку Перемозі по побутовим питанням. Тут, крім доброї волі, потрібні значні фінансові кошти. Так спільними зусиллями благодійників нашого фонду вдалося виконати:

3. Працюємо над відновленням зв’язку між поколіннями, бо вважаємо це запорукою розвитку мудрого, сильного, люблячого суспільства.


Тому ми записуємо спогади про життя, слова досвіду і поради для молодих в #Життя-буття_story.

#Вірші_Надії – послання у віршах майбутнім поколінням від талановитої поетеси Надії Красножон.

#Бабусині_зайці – жінки та чоловіки 60+ , мешканці будинків для людей похилого віку виготовляють іграшкових зайців. Соціальні служби, поліція, пожежна служба дають іграшки дітям, які постраждали або стали свідками травматичної ситуації для емоційної стабілізації. Перші кроки за проектом сталися в Баришівці наприкінці 2020 року. У 2021 році його географія зростає – “Бабусині зайці” зажили у місті Українка. З 2022 проект масштабується на інші громади, міста та області України. 22 червня 2022 року була проведена майстерня в м. Луцьк для студенток Університету третього віку і перші 15 зайців передані поліцейськім ювенальної превенції Волинської області.

Учасниками можуть бути люди похилого віку, які дізналися про проект через рекламу, соціального працівника, через «сарафанне радіо» і хочуть / можуть виготовляти вироби.

 

Команда

Ірина Лутай

Засновниця, директорка фонду
Координаторка проекту #RecycledRugs

Ірина Распопіна

Волонтерка
Координаторка проектів

#Бабусині_зайці та #Переможні_руханки 

 

 

Наші друзі

 

Допомогти

Ви можете надати разову допомогу на актуальні потреби фонду або оформити щомісячні пожертви на будь-яку суму.

Тисніть “Допомогти” і, за бажанням, в коментарі можете вказати назву проекту, який бажаєте підтримати.

Регулярні щомісячні платежі – запорука вчасної, доцільної допомоги та ефективного планування діяльності.

Допомогти


Банківські реквізити:

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАША ПЕРЕМОГА»
в особі директора Лутай Ірини Володимирівни, що діє на підставі Статуту
Код отримувача: 39488006
Рахунок отримувача (IBAN): UA573052990000026001005018215 у АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

 

В доларах США (USD): BO BF NASHA PEREMOHA
UA543253650000000260080038932 JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine
SWIFT:WUCBUA2X
 
В Євро (EUR): BO BF NASHA PEREMOHA
UA723253650000000260050038933 JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine
SWIFT:WUCBUA2X

Благодійну допомогу будинку для самотніх людей похилого віку в Перемозі ми надаємо на постійній основі, починаючи з 21.11.2014 згідно з Договором №21/11 та в новій редакції у зв’язку зі зміною назви Договором №2 від 13.05.2019 р.

БО «БФ «Наша Перемога» реалізовує свою діяльність відповідно до Закону України Про благодійну діяльність та благодійні організації. Це, зокрема передбачає, що у випадку реорганізації фонду усі права та обов’язки переходять до його правонаступника. Фонд не може бути реорганізований в юридичну особу, метою діяльності якої є одержання прибутку. Після ліквідації фонду його активи передаються іншій неприбутковій організації відповідного виду або зараховуються до доходу бюджету.

  • БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАША ПЕРЕМОГА»
  • +38 097 3154316
  • team@nashaperemoga.com.ua
  • вул. Тимошенка, 7Б, кв. 35, м. Київ, 04212
Допомогти

Платіжні методи:
liqpay
mastercard
visa
© 2014-2022 «Благодійний фонд «Наша перемога» | Користувальницька угода | Політика приватності