Умови використання сайту Благодійного фонду “Наша перемога”

Будь ласка, уважно ознайомтеся з даними Умовами використання сайту Благодійної організації “Благодійний фонд “Наша Перемога” (“Умови”) перед тим, як користуватися cайтом http://nashaperemoga.com.ua (“Сайт”). Ці Умови містять важливу інформацію про ваші права та обов’язки.
Використовуючи Сайт, ви підтверджуєте, що ви ознайомилися з даними Умовами, розумієте їх зміст і зобов’язуєтеся дотримуватися даних Умов у повному обсязі. Якщо ви не погоджуєтеся з даними Умовами, будь ласка, не використовуйте цей Сайт.

Під використовуваними в цих Умовах термінами «БО «Наша Перемога», «Фонд», «ми», «нас» або «наш» мається на увазі Благодійна організація “Благодійний фонд “Наша Перемога”, неприбуткова організація (код ЄДРПОУ 39488006, адреса: вул.Тимошенка, 7Б, к. 35, м. Київ, 04212), яка здійснює благодійну діяльність за допомогою Сайту.

Збір та використання персональних даних у зв’язку з використанням вами Сайту здійснюються відповідно до нашої Політики приватності.

Якщо у вас є які-небудь питання або коментарі з приводу цих Умов або функціонування Сайту, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою team@nashaperemoga.com.ua.

Повна угода

Коротка версія: Дані Умови – це угода між нами та нашими користувачами. Використовуючи цей Сайт, ви погоджуєтесь дотримуватися цих умов та всіх діючих законів і правил. Ви повинні бути дієздатними.

Ці Умови і будь-які опубліковані на Сайті правила, включаючи нашу Політику приватності, складають повну юридично зобов’язуючу угоду між вами («ви» або «користувач») і БО “Наша Перемога”, що регулює ваше використання Сайту та збір благодійних пожертв за допомогою Сайту.
Використовуючи Сайт, ви тим самим заявляєте і підтверджуєте, що:
(1) відповідно до законодавства вашої країни ви дієздатні та маєте право укладати цю угоду;
(2) законодавство вашої країни не обмежує вас у використанні Сайту;
(3) ви дотримуєтесь цих Умов та відповідних вимог законодавства.

Напрямки діяльності Благодійної організації “Благодійний фонд “Наша Перемога”
Коротка версія: Сайт БО “Наша Перемога” призначений для користувачів, які бажають зробити благодійний внесок або іншим чином допомогти Фонду.
Благодійна організація “Благодійний фонд Наша Перемога» допомагає людям похилого віку та особам із особливими потребами, зокрема, надає фінансову допомогу будинку для людей похилого віку в селі Перемога Баришівського району Київської області, підтримує його мешканців організовуючи свята з подарунками, розважальні та реабілітаційні програми. Також реалізується регулярне забезпечення мешканців будинку продуктами та товарами першої необхідності, здійснюються капітальні та поточні ремонтні роботи.

Сайт БО “Наша Перемога” – це інструмент для здійснення благодійної діяльності, зокрема, в рамках наступних проектів:

Сайт призначений для користувачів, які бажають зробити благодійний внесок (“Донори”) або іншим чином допомогти Фонду (“Волонтери”).

Допомогти

Коротка версія: Ви можете вносити разові та щомісячні/щорічні благодійні платежі на користь Фонду за допомогою Сайту. Отримані Фондом кошти перетворюються на допомогу людям похилого віку. Ви можете ознайомитися з фінансовими і податковими звітами про використання коштів на Сайті.

За допомогою Сайту користувачі можуть робити благодійні внески на користь Фонду, який використовує їх за вищезазначеними напрямками. За бажанням, ви можете вказати назву конкретного проекту, який бажаєте підтримати. Ви можете внести одноразову допомогу або підключити підписку на щомісячний/щорічний платіж на певну суму, яку можна скасувати у будь-який момент за допомогою додатку Приват24 або звернувшись до свого банку.

Для отримання індивідуального звіту про використання Фондом благодійних внесків зверніться до нас за адресою team@nashaperemoga.com.ua. Звіти також публікуються Фондом за посиланням.
Будь ласка, зверніть увагу, що платежі через наш Сайт забезпечуються шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Фонду за допомогою платіжних систем Visa та MasterCard або провайдером платіжних послуг, якого ми не контролюємо, а саме LiqPay. Як тільки ви переходите за посиланням для оплати за допомогою LiqPay, ви повинні дотримуватися умов використання, політики конфіденційності та інших політик такого провайдера. Ні в якому разі Фонд не несе відповідальності за платіжні дані, оброблювані таким провайдером.

Для переказу допомоги через наш Сайт, ви повинні надати інформацію про себе. Дізнайтеся більше про те, як ми обробляємо ваші персональні дані у нашій Політиці приватності.

Волонтери

Коротка версія: Якщо ви бажаєте долучитися до благодійної діяльності Фонду, ви можете стати волонтером.

Ми запрошуємо допомогти будинку для літніх людей не лише коштами, а й волонтерством. Для цього заповніть, будь ласка, анкету на Сайті та оберіть один із запропонованих видів допомоги. Наш координатор зв’яжеться з вами за вказаними контактними даними і розповість, як і коли ви можете допомогти Фонду у благодійній діяльності.

Організація івенту або музичної програми для стареньких. Будь ласка, надішліть на нашу електронну адресу team@nashaperemoga.com.ua інформацію про подію, яку ви хочете організувати (програму, час проведення, виконавців, можливі витрати тощо). Для більш детального обговорення програми наш координатор може зв’язатися з вами за вказаними контактними даними.

Взяти участь у програмі фізичної реабілітації (якщо ви лікар-реабілітолог, спортивний лікар тощо). Старенькі мешканці будинку та люди з обмеженими можливостями як ніхто потребують медичної допомоги. Тому якщо ви маєте ліцензію на здійснення медичної діяльності, надішліть, будь ласка, на наш email team@nashaperemoga.com.ua інформацію про допомогу, яку ви можете надати.

Вести сторінку в Instagram. Якщо ви бажаєте вести сторінку БО “Наша Перемога” в Instagram, ви повинні дотримуватися наступних вимог. Отримавши дані для входу до нашого профілю в соціальній мережі, ви відповідаєте за збереження конфіденційності цих даних і несете відповідальність за всі дії, що здійснюються вами за допомогою профілю Фонду. Ви не можете передавати або надавати у користування профіль Фонду іншим особам. Ви несете відповідальність за те, щоб використання вами профілю не спричиняло шкоди Фонду, у тому числі репутаційної, не суперечило чинним законам, правилам або іншим нормативним актам. Якщо ви знаєте або з якихось причин підозрюєте, що хтось отримав доступ до сторінку БО “Наша Перемога” в Instagram, або дані для входу було втрачено, вкрадено, хтось незаконно заволодів ними або відбувся злам іншим чином, негайно повідомте нас про це на електронну пошту team@nashaperemoga.com.ua.
Фото-/відеозйомка. Здійснюючи фото- чи відеозйомку в допомогу благодійній діяльності Фонду, ви надаєте нам невиключну, безоплатну, з правом передачі та субліцензування, ліцензію на використання будь-яким законним способом ваших фотографій та відеозаписів.

За вашою вимогою, Фонд укладає відповідний договір про провадження волонтерської діяльності.

Сторонні сервіси та веб-сайти

Коротка версія: Використовуючи сайти та сервіси, які ми не контролюємо, ви повинні дотримуватися інших умов використання та політик приватності.

Деякі функції Сайту, як наприклад здійснення благодійного платежу, передбачають використання сторонніх сервісів і сайтів, які БО “Наша Перемога” не контролює.

У випадку виникнення проблем ми докладемо всіх зусиль для їх вирішення. Однак ми не несемо відповідальності за контент та функціонал, які можуть пропонуватися на таких сайтах або такими сторонніми сервісами, а також за будь-які збитки, шкоду або інші грошові зобов’язання, що виникли в результаті використання вами таких сторонніх сайтів або сервісів.

Звертаємо увагу, щодо вашого користування сторонніми сайтами та сервісами застосовуються інші умови використання та політики приватності. Ні в якому разі БО «Наша Перемога» не несе відповідальності за персональні дані, що обробляються сторонніми сайтами і сервісами.

Контент та інтелектуальна власність

Коротка версія: Фонд володіє Сайтом та всім його контентом. Ми надаємо вам певні права на використання Cайту та контенту у обсязі, передбаченому цими Умовами.

Сайт належить і контролюється Фондом. Усі матеріали Сайту, включаючи тексти, зображення, дизайн, графіку, інформацію, логотипи, аудіо- та відеозаписи, інтерфейси, програмне забезпечення, торговельні марки, комерційні найменування та інші («Контент»), а також авторські та інші права інтелектуальної власності на такий Контент належать Фонду або розміщені зі згоди власника.

Контент, або будь-які його елементи, забороняється використовувати без попереднього письмового дозволу Фонду або відповідних власників будь-яким чином, не передбаченим даними Умовами.

За умови дотримання вами положень даних Умов Фонд надає вам обмежену, невиключну, відкличну ліцензію, без права на субліцензію та передання, на:
(i) використання Сайту з ваших персональних пристроїв на передбачених у даному документі умовах; та
(ii) доступ до та перегляд будь-якого Контенту, розміщеного на Сайті або за допомогою Сайту, виключно для особистого некомерційного використання.

У результаті завантаження або створення копій Контенту, ви не отримуєте яких-небудь прав на такий Контент. Ви не можете відтворювати, публікувати, передавати, поширювати, змінювати, створювати похідні твори чи іншим чином використовувати Контент з комерційною метою або незаконною метою без нашого попереднього письмового дозволу. Ви погоджуєтесь не змінювати і не видаляти будь-які повідомлення про право власності з матеріалів, завантажених чи роздрукованих із Сайту.

Фонд може змінювати умови або відкликати цю ліцензію чи припиняти надавати вам доступ до Контенту в будь-який час та з будь-якої причини без попереднього повідомлення. Звертаємо увагу, що БО “Наша Перемога” захищатиме свої права інтелектуальної власності всіма доступними способами правового захисту, включаючи кримінальне переслідування за серйозні правопорушення.

Відмова від гарантій та обмеження відповідальності

Коротка версія: Наш Сайт функціонує на умовах «як є», і ми не даємо жодних обіцянок і гарантій щодо його роботи. Ми не несемо відповідальності за збитки або шкоду, спричинені вашим використанням або неможливістю користуватися Сайтом або що іншим чином виникають відповідно до цієї угоди.

Сайт БО “Наша Перемога” надається на умовах «як є». Якщо інше явно не передбачено цими Умовами або іншими політиками на Сайті, Фонд відмовляється від усіх гарантій, у максимально допустимих законодавством межах, стосовно Сайту, його функціоналу та контенту.

Фонд несе відповідальність за використання благодійних внесків відповідно до чинного законодавства України.

Однак ми не даємо жодних обіцянок або гарантій, зокрема, щодо точності, корисності, надійності та коректності роботи Сайту. БО “Наша Перемога” не гарантує, що робота Сайту буде безперервною або безпечною, що будь-які дефекти будуть виправлені або що Сайт не містить вірусів або інших шкідливих елементів.

Фонд не несе відповідальності, якщо будь-яка інформація, матеріали, контент, доступні через Сайт, є неточними або неповними, а також за типографічні помилки або недоліки в тексті або інших матеріалах.
Ні в якому разі Фонд, його засновники, співробітники, підрядники або волонтери не несуть відповідальності за прямі, опосередковані, випадкові, спеціальні, присуджені та побічні збитки, пов’язані з використанням або неможливістю використання Сайту, включаючи, крім іншого, будь-які збитки, які виникли в результаті помилок, упущень і перебоїв в роботі, дефектів, вірусів, навіть якщо Фонд був повідомлений про можливість таких збитків.

Вищевикладені положення щодо відмови від гарантій та обмеження відповідальності застосовуються в обсязі, максимально допустимому застосовним законодавством.

Відшкодування збитків

Коротка версія: Ви несете відповідальність за використання Сайту. Якщо ви завдасте шкоди комусь іншому або вступите в суперечку, ми не будемо брати участь у її вирішенні.

У максимально допустимих чинним законодавством межах ви погоджуєтеся звільнити від відповідальності, відшкодувати збитки і захистити БО “Наша Перемога”, наших засновників, партнерів, співробітників, підрядників і волонтерів, від будь-яких позовів, відповідальності, шкоди, збитків і витрат, включаючи обґрунтовані юридичні та бухгалтерські витрати, будь-яким чином пов’язаних або таких, що виникають в результаті: (i) порушення вами будь-якого з положень цих Умов, (ii) вашого використання / неналежного використання Сайту, контенту, функцій, доступних на Сайті, або (iii) порушення вами законів або прав третіх осіб.

Ви також погоджуєтесь відшкодувати Фонду будь-які збитки і витрати, понесені Фондом (включаючи гонорари або витрати на адвокатів, бухгалтерів, професійних радників та інших експертів) у зв’язку із захистом чи врегулюванням спорів, що виникли через використання вами Сайту для будь-яких протизаконних або заборонених цілей.

Ми залишаємо за собою право обирати способи юридичного захисту, які ми вважатимемо за потрібне, включаючи випадки, в яких ви звільняєте нас від відповідальності. Тому ви погоджуєтеся співпрацювати з нами в реалізації нашої стратегії захисту своїх прав.

Застосовне право і вирішення спорів

Коротка версія: Ця угода регулюється законодавством України. Ми сподіваємося вирішити всі питання мирним шляхом, але у випадку, якщо між нами виникне серйозна суперечка, вона повинна бути вирішена в суді України.

За винятком випадків, передбачених цими Умовами чи будь-якими іншими політиками, ці Умови написані та тлумачиться відповідно до законодавства України.

Якщо будь-який матеріал на Сайті або ваше використання Сайту суперечить законодавству вашого місцезнаходження, Сайт не призначений для вас, і ми просимо вас його не використовувати. Ви несете відповідальність за ознайомлення з законами своєї юрисдикції та їх дотримання.

Будь-який спір, конфлікт, вимога чи суперечка, що прямо чи опосередковано пов’язані з Сайтом чи цими Умовами, зокрема, їх дійсності, тлумачення чи застосування, повинні вирішуватися шляхом мирних переговорів безпосередньо з командою БО “Наша Перемога” відповідно до принципів добросовісності та співпраці. Якщо шляхом переговорів не вдається досягти консенсусу, суперечка повинна вирішуватись виключно в судах України, з дотриманням правил підсудності, відповідно до чинного матеріального права України.

Всі претензії повинні бути пред’явлені протягом одного (1) року з моменту їх виникнення, за винятком випадків, коли застосовне законодавство вимагає більш тривалого періоду.

Електронні повідомлення

Надаючи нам свою електронну пошту через Сайт, ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що ми можемо надсилати вам повідомлення на вказані вами контактні дані, зокрема, (i) повідомлення про оновлення на Сайті; (ii) інформацію або матеріали, що стосуються користування вами Сайтом, здійснення благодійних внесків та їх використання, запитів щодо волонтерства; (ііі) інформацію щодо оновлення даних Умов.
У вас є можливість відмовитися від отримання електронних повідомлень від нас, слідуючи інструкціям, наведеним в таких повідомленнях.

Інші умови

Якщо будь-яке з положень цих Умов буде визнано незаконним, недійсним або не застосовним, інші положення цих Умов залишатимуться в силі і підлягатимуть виконанню.
Ми можемо передати свої права та обов’язки за цими Умовами третій стороні, але це не вплине на ваші права чи наші зобов’язання за цим договором.

Друкована версія цих Умов є допустимим доказом у судовому або адміністративному провадженні, яке виникло на підставі або у зв’язку з використанням Сайту, в тій же мірі і на тих же умовах, що й інші ділові документи і записи, що були створені і зберігаються у друкованому вигляді.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни до цих Умов. У випадку суттєвої зміни, що може впливати на використання вами Сайту або на ваші права як користувача Сайту, ми повідомимо вас про такі зміни у розумні строки до набрання ними чинності шляхом розміщення відповідного повідомлення на Сайті або відправлення вам електронного повідомлення.

Контактні дані

Якщо у вас є питання або коментарі з приводу цих Умов, Сайту або діяльності БО “Наша Перемога”, будь ласка, зв’яжіться з нами:
team@nashaperemoga.com.ua
+38 067 231 3258
вул. Тимошенка, 7Б, к. 35, м. Київ, 04212

  • БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАША ПЕРЕМОГА»
  • +38 097 3154316
  • +38 050 3790909
  • team@nashaperemoga.com.ua
  • вул. Тимошенка, 7Б, кв. 35, м. Київ, 04212
© 2014- 2024 «Благодійний фонд «Наша перемога» | Користувальницька угода | Політика приватності