#Recycled_Rugs

Recycled Rugs – апсайклінг (від англ. «upcycling») проект виготовлення килимків людьми з обмеженими можливостями за допомогою спеціальних дерев’яних рамок різних розмірів.

В Перемозі наразі незмінним автором чарівних плетених килимків з ганчір’я є Валерій Стельмах.

Він вже 8 років створює м’якенькі яскраві килимки з геометричними та анімалістичними візерунками. Їх купують для заміських будинків, облаштування балконів, для домашніх улюбленців та на подарунки іноземним друзям. Килимки від Валерія Стельмаха є в будинках по всій Україні, в США, Нідерландах, Канаді, Великій Британії.

Історія.
В березні 2015  проект був ініційований Благодійним магазином “Ласка”. Разом з нашим фондом представник “Ласки” приїхав до Перемоги і провів навчання для всіх бажаючих.
Мета проекту потрійна – це підтримка усвідомленого споживання і багаторазового використання речей, соціальна адаптація мешканців будинку і можливість для них отримати додаткову фінансову підтримку.
Але, враховуючи фізичні особливості (тремор, слабкість зору, рухові порушення) та слабку мотивацію до нового, тільки Валера захоплюється ідеєю та починає свій шлях майстра плетіння.
15 червня 2021 року- надзвичайна дата в цій історії. Майстер Валерій Стельмах отримав звання почесного викладача Інституту третього віку в м. Українка. Учениці та майбутні майстрині з килимкоплетіння стали учасницями майстер-класу з передачі досвіду від Валерія.

Необхідно фінансування в рамках транспортних витрат для поїздки, доставки ганчір’я в Перемогу, готових килимків в точку реалізації, а також маштабування проекту в інших громадах

19200
7700

Необхідна сума: 19 200  грн. (січень – грудень 2023 року)
Срок дії: березень 2015 – триває (безстроковий)

 

Дивіться відео:

 

© 2014- 2024 «Благодійний фонд «Наша перемога» | Користувальницька угода | Політика приватності