• Телефонуйте
  • +38 067 231-3258

#Бабусині зайці

Яку проблему вирішує проект: відсутність належної соціалізації та зайнятості людей похилого віку, якими опікується фонд. Відсутність необхідного спілкування, в тому числі з молодим поколінням, людей похилого віку. Безпрецедентний розрив між поколіннями в сучасному суспільстві.

Загальний опис проекту: жінки та чоловіки 60+ , мешканці будинків для людей похилого віку виготовляють особливим методом зі шкарпеток або в’яжуть спеціальним способом зайців, яких співробітники соціальних служб ОТГ, відділу ювенальної превенції, поліції, пожежної служби  дають дітям, які постраждали або стали свідками травматичної ситуації для емоційної стабілізації.

Пілотний проект розпочато в березні 2021 в Баришівській ОТГ за підтримки Територіального Центру соціального обслуговування, Центру соціальних служб та служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради, відділу ювенальної превенції Броварського районного управління поліції ГУНП в Київській області.

Готується меморандум про співпрацю із Українською ОТГ.

Подібна практика на державному рівні існує в США та Канаді, Голландії. Частково проекти реалізовані, як соціальні, через благодійні організації.

Проект масштабується на громаду, область, країну. Учасниками можуть бути самотні літні люди, які дізналися про проект через рекламу, соціального працівника, через «сарафанне радіо» і хочуть / можуть виготовляти вироби.

 

 

Необхідна сума для пілотного проекту: 250 000грн.

Зібрано: 30 000 грн

Пілотний проект: березень – грудень 2021 року

Строк діїї: безстроковий

 

координатор проекту  – Ірина Распопіна,

психолог, волонтер благодійного фонду «Наша Перемога»

raspopina.iryna@gmail.com

 

  • БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАША ПЕРЕМОГА»
  • +38 067 231-3258
  • team@nashaperemoga.com.ua
  • вул. Тимошенка, 7Б, кв. 35, м. Київ, 04212
Допомогти

Платіжні методи:
liqpay
mastercard
visa
© 2014-2021 «Благодійний фонд «Наша перемога» | Користувальницька угода | Політика приватності