#Переможні_руханки

#переможні_руханки – це проект, який фонд «Наша Перемога» давно впроваджує для #гідне_життя та #радість_буття резидентів будинку для літніх людей та з інвалідністю в селі Перемога, що на Київщині.

Працювали в напрямку допомоги мешканцям закладу в набутті оптимальної самостійності в самообслуговуванні, відновленні порушених рухових функцій, профілактики погіршення стану у зв’язку з гіподинамією.

Побачили, що проект може бути корисним значно ширшому колу  людей і вирішили розпочати переможні руханки онлайн на ресурсах фонду в інтернеті для всіх, хто бажає триматися в здоровому тілі та не витрачати на це багато часу.  5-ти хвилинну програму профілактичних руханок для всіх бажаючих від сертифікованого фізіотерапевта Кості Коржа може опанувати кожен, хто слідкуватиме за етерами або проглядатиме відео у запису.

Натомість, ми просимо усіх, хто скористується таким ресурсом для оздоровлення та й усім бажаючим, донатити на підопічних фонду з інвалідністю, яким важко або неможливо знайти фінансування для реабілітації унаслідок хвороб чи поранень.

Механіка проєкту:

Записи фізичних вправ з’являтимуться по понеділках на сторінках фонду «Наша Перемога». Ви підтримуєте проєкт лише, якщо вам з нами радісно, корисно та приємно.
Окрім цього за потреби можна отримати консультацію щодо вашого здоров’я від нашого реабілітолога за донат [від 200 грн].

За ваші донати ми проводимо реабілітацію для тих, хто має фізичні обмеження та не може самостійно оплатити програми реабілітації зі спеціалістами.
Ваша щедра підтримка зробить можливими безкоштовні консультації та програми відновлення для одиноких людей з інвалідністю чи після поранення.

💖 Як ви можете допомогти?

✔️Донати: Кожен невеличкий донат підтримає наш благодійний проект та допоможе тим, кому це потрібно.

✔️Поширення інформації: Розповісти про нашу нову концепцію та допомогти залучити більше допомоги.

✔️Займатися та надихати: Продовжуйте активно рухатися разом з нами та надихайте інших робити те саме.

🙌 Разом ми можемо змінити життя та принести радість тим, хто потребує допомоги. Долучайтеся до нас у проекті #переможні_руханки, насолоджуйтеся своїм тілом та долучайтеся до благодійного руху! 🏋️‍♂️💪

А поки що знайомтесь із першим отримувачем підтримки від шанувальників переможних руханок.

Андрій Неживок  – молодий чоловік з інвалідністю, один із тих, хто щиро радітиме щастю та здоров’ю всіх людей і також щиро дякуватиме за підтримку у його наполегливому бажанні стати на ноги після інсульту, знову ходити. Більше про Андрія та необхідну програму реабілітації тут.

Ми відкрили збір для того, щоб ця мрія стала реальністю. Допоможіть бути здоровим Андрію  – робіть руханки, донатьте одноразово або підписуйтесь на регулярну допомогу.

Необхідна сума для програми реабілітації Андрія Неживока: 56 700 грн. 

Срок дії: 28 липня – необмежений.
56700
17750
Відео про те, як працюють реабілітаційні програми для наших підопічних: 1. Андрій

  • БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАША ПЕРЕМОГА»
  • +38 097 3154316
  • +38 050 3790909
  • team@nashaperemoga.com.ua
  • вул. Тимошенка, 7Б, кв. 35, м. Київ, 04212
© 2014- 2024 «Благодійний фонд «Наша перемога» | Користувальницька угода | Політика приватності