• +38 067 231-3258

На Миколая. Ангели та ельфи

На Миколая. Ангели та ельфи

Ой, хто, хто Миколая любить? Ми.
Покладаємо на це свято великі сподівання, як на прекрасне продовження нашої турботи про резидентів з будинку для людей похилого віку в Перемозі. Привід згадати приклад життя улюбленого святого, переконатися, що справжня любов діє: допомагає, захищає, підтримує, турбується.
Цього року концентрація чудес надихає на серію оповідей про те, як все відбувалося
Перше оповідання
«Ангели та ельфи»
Це не про костюми. Хоча вони були кльові. Є таке місто Українка в Київській області – поїдьте, подивіться, яке воно гарне! В тому місті – активна місцева громада, на запрошення якої наш фонд приїхав із проектом «Бабусині Зайці» і закохався… – неймовірно щирі та талановиті ці українці.
Отже дружимо тепер з директором Інституту третього віку Лесею Дзебчук та її студентами. Багато цікавого вже зробили. Планів також немало. А на Миколая взяли і зустрілися в Перемозі.
Ох, і готувалася Леся Миколаївна із своєю командою: індивідуальних подарунків привезли, смаколиків, усіляких корисних речей.
А ще концертна програма, не передати словами: ведуча – Леся Дзебчук, Ніна Ющенко, авторка проникливої, витонченої поезії, декламувала свої вірші. Пані Ніна ще до поїздки дізналася про Надію Красножон (проект #вірші_надії), привезла їй в подарунок добірку своєї поезії та отримала останню збірку Надії Григорівни «Озон» з автографом.
Дует «Два крила», Зоя та В’ячеслав Подгорних, звеселяли виконанням колядок та популярних українських пісень (подивіться в Галереї, в яких вони костюмах виступали). Олена Маняка – ангел на підборах, після відвідання кожної кімнати для передачі подарунків, влаштувала Шоу бульбашок, якому всі зраділи, як діти. Артистично, неймовірно, весело! А те, як Олена лагідно запрошувала побути в центрі мильної бульбашки глядачів і так само ніжно і обережно, проводжала кожного до його стільця. Олена, взагалі-то, викладач Інституту третього віку, факультет “Краєзнавства” та “Творча майстерня”, а ще мама Даші, ельфа, що також розносила подаруночки та теплі обійми.
А ще нас всіх зачарували Рашида Ліхман та Марина Булахова – язик не повертається говорити в їхній присутності про третій вік чи щось подібне. Витончені, усміхнені, доброзичливі – не тільки привезли підготовлені за списком подарунки, а ще особисто їх розносили, спілкувалися із мешканцями закладу, підтримали теплими відгуками його персонал, який не по святах піклується і по-сімейному турбується про бабусь та дідусів.
За кадром та не поза увагою – Алевтина Шмагель та Юлія Луцик. Як би ангели з ельфами добралися до Перемоги без Вашої підтримки? )
Фотографії в Галереї
Готуємо друге оповідання «Дерева»

  • БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАША ПЕРЕМОГА»
  • +38 067 231-3258
  • team@nashaperemoga.com.ua
  • вул. Тимошенка, 7Б, кв. 35, м. Київ, 04212
Допомогти

Платіжні методи:
liqpay
mastercard
visa
© 2014-2022 «Благодійний фонд «Наша перемога» | Користувальницька угода | Політика приватності