Світло Перемоги

Цього року на Миколая хочемо привезти світло в Перемогу. Разом із завідуючою закладу Орел Любов’ю Леонідівною обговорили і вирішили, що це буде по-справжньому чудовий подарунок для резидентів будинку для людей поважного віку та тих, хто там працює. Ті, хто в нас найбільш творчій та активний, облаштують свої невеличкі майстерні чи «кабінети»: Валера для плетіння своїх Recycled_rugs, Надія Григорівна для написання Вірші_надії, Антон Сергійович та Валентина Максимівна для читання улюблених детективів, Андрій Неживок, а соріш за все ті, хто йому допомагають, для Переможних руханок, Наталка та Світлана для розмалювання. Свєта – інвалід з дитинства, у закладі мешкає з два місяці разом з мамою, мама лежача. Світлана трошки пише під диктовку і гарно розмальовує. Книги, олівці, фломастери їй принесла Любов Леонідівна в подарунок від онучечки.

Тим нашим стареньким, які з різних причин не можуть реалізовувати свої хобі, світло  – це можливість подовжити світовий день, бачити своїх сусідів та персонал закладу.

Для мужніх, стійких та сміливих дівчат та хлопців, які забезпечують життєдіяльність закладу – щоб підтримати їх у щоденній складній та самовідданій роботі.

Тому плануємо передати 27 ламп чи стаціонарних ліхтарів на акумуляторах для 20 кімнат, 3 туалетів, кухні, котельної,  2 кімнат персоналу.

Бачимо два способи досягнення мети:

  1. Активний пошук потрібних ламп в Україні, їхня закупівля та передача в Перемогу. Просимо інформувати нас про магазини, платформи, де є в наявності такий товар. Також будемо вдячні благодійникам, які зможуть передати лампи.
  2. Збір коштів на придбання ламп закордоном. Цей шлях трохи довший. Але теж прийнятний. Попередній бюджет 10 000 грн. Для перерахування внесків користуйтеся будь ласка відповідними кнопками.
10000
10000

Вдячні всім, хто вже допомагає і підтримує нашу Перемогу!

UPD

Збір завершено. Світло – в Перемозі. Залишився останній крок проекта – закупити та передати зарядні блоки, адже в комплектах з лампами  – самі тільки зарядні шнури. Команда фонду наразі вирішує це питання і дякує всім благодійникам, хто допоміг!

UPD2

Зарядні блоки  – в Перемозі! Дякуємо!

  • БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАША ПЕРЕМОГА»
  • +38 097 3154316
  • +38 050 3790909
  • team@nashaperemoga.com.ua
  • вул. Тимошенка, 7Б, кв. 35, м. Київ, 04212
© 2014- 2024 «Благодійний фонд «Наша перемога» | Користувальницька угода | Політика приватності