• Телефонуйте
  • +38 067 231-3258

Віртуальні обіймашки

Віртуальні обіймашки

Розпочинаємо #Віртуальні_обіймашки_для_дорослих – проект соціалізації та навчання мешканців будинку для літніх людей в с. Перемога завдяки комп’ютерним  технологіям.

У будинку для літніх людей в с. Перемога живуть не тільки старенькі  з абсолютно поганим здоров’ям, яким потрібен догляд, турбота і спокій останніх днів життя.

Тут живуть люди різного віку і станів, багато хто з них ще чогось хочуть, ще здатні горіти, бути діяльними і жити активно. Але у них немає такої можливості. Їхнє життєве натхнення згасає на очах. Вони замикаються, гаснуть і тихенько вмирають. Вмирають спустошеними, нещасними, з почуттям повної самотності.

Їм не вистачає спілкування, нових знайомств і навичок, зайнятості, захоплень, нових досягнень і відчуття себе знову потрібними.

Цей проект ініційовано командою фонду, щоб допомогти мешканцям будинку престарілих знайти нові знайомства, освоїти корисні навички, отримати можливість реалізація себе в нових умовах завдяки комп’ютерним технологіям.

Проект складається з 5 етапів:

  1. Виявлення учасників проекту. Цей етап вже завершено. Нами виявлено 6 резидентів будинку, які здатні фізично і готові психологічно до підвищення рівня комп’ютерної грамотності та реалізації себе в соціумі.
  2. Закупівля обладнання та необхідного програмного забезпечення. Створення комп’ютерного класу.
  3. Пошук викладача/викладачів комп’ютерної грамотності та технологій з місцевої громади Баришівського району
  4. Розробка спільно з викладачем, проектною командою фонду і керівництвом будинку престарілих спеціальної 2-х місячної програми з навчання учасників проекту.
  5. Курс навчання і допомога у віртуальній соціалізації учасників проекту. Допомога в пошуку друзів для спілкування, розвитку захоплень, в пошуку роботи і т.ін.

За результатами проекту буде розроблена програма його масштабування на Баришівський район і згодом на інші регіони України для підвищення рівня комп’ютерної грамотності та соціалізації людей похилого віку або з обмеженим можливостями, які живуть вдома або в інших будинках для людей похилого віку.

 

Тривалість проекту: листопад 2020 – лютий 2021

Необхідна сума для реалізації всього проекту: 26,4 тис. грн.

З них:

Придбання обладнання і програмного забезпечення (б/у): 12 тис. грн.

Устаткування комп’ютерного класу: 2,5 тис. грн.

Витрати на пошук і оплата викладачеві: 5 тис. грн.

Оплата інтернету на рік: 2,4 тис. грн.

Витрати на транспорт: 4,5 тис. грн.

  • БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАША ПЕРЕМОГА»
  • +38 067 231-3258
  • team@nashaperemoga.com.ua
  • вул. Тимошенка, 7Б, кв. 35, м. Київ, 04212
Допомогти

Платіжні методи:
liqpay
mastercard
visa
© 2014-2020 «Благодійний фонд «Наша перемога» | Користувальницька угода | Політика приватності