• +38 067 231-3258

#ВІРШІ_НАДІЇ

Проект #вірші_надії створений на підтримку Надії Григорівни Красножон, 84-річної поетеси, авторки, членкині Всеукраїнської творчої спілки Літературний форум, що мешкає в будинку для людей літнього віку в селі Перемога.

Надія Красножон народилася  4 листопада  1936 року в селі Ядлівка, Новобасаньского району на Чернігівщині ( тепер село Перемога Баришівського району на Київщині). У сусідньому селі Русанові закінчила семирічну школу, згодом Київський геологорозвідувальний технікум. 15 років працювала в геологорозвідувальних експедиціях поза межами України. Заочно закінчила Новосибірський  електротехнічний інститут. Працювала інженером на підприємствах ВПК. Тепер не пенсії. Пише з дитинства. Перша книжка «Межа» вийшла  в 2008 році, друга – «Навколишній світ» у 2016 році,  третя «Букет» –  у 2017 році, четверта «Осінь» – у 2019 році.  Останні три збірки побачили світ завдяки благодійникам фонду.

Надія Григорівна через травму шийки стегна вже кілька років не може не тільки ходити, але і сидіти. Проживаючи в будинку для літніх людей ще з двома сусідками по кімнаті, пані Надія знаходить час на читання книг, прослуховування радіо-передач і, що найдивніше, на написання віршів і прози.

Книги авторки з її дозволу реалізуються, та всі зібрані кошти ідуть на потребу закладу, де вона проживає.

Вартість книги від 50 грн. Після оплати просимо надіслати підтвердження (скрін або платіжку) на скриньку team@nashaperemoga.com.ua або у приватні повідомлення на наші сторінки у фейсбуці чи інстаграмі для координації передачі збірки.

  • БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАША ПЕРЕМОГА»
  • +38 067 231-3258
  • team@nashaperemoga.com.ua
  • вул. Тимошенка, 7Б, кв. 35, м. Київ, 04212
Допомогти

Платіжні методи:
liqpay
mastercard
visa
© 2014-2021 «Благодійний фонд «Наша перемога» | Користувальницька угода | Політика приватності